Proč koupit hodinky Diesel právě u nás

Garance nejnižších cen v ČR

Veškerý námi nabízený sortiment hodinek nakupujeme přímo na náš sklad. Nefungujeme jako mnohé jiné obchody pouze jako zprostředkovatel prodeje s provizním systémem. Hodinky nakupujeme v tak velkých objemech, že jsme schopni vyjednat u našich dodavatelů skutečně vynikající ceny. Poté Vám můžeme garantovat nejnižší cenu pro každý jednotlivý model v ČR. Pokud naleznete daný model hodinek v jiném internetovém obchodě, který nabízí prodej za stejných podmínek, nabídneme Vám stejnou cenu a k tomu poštovné zdarma!

Certifikace Asociace pro elektronickou komerci - APEK

Jsme držiteli certifikace Asociace pro elektronickou komerci APEK, jež nás zavazuje jako internetového prodejce a řádného člena asociace dodržovat všechna pravidla APEK. Certifikace je proces hodnocení internetového obchodu podle Certifikačních pravidel APEK, jehož úspěšným završením je vydání certifikátu. Danou certifikací tak stvrzujeme zádkladní pravidla bezpečného nákupu, úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávek a reklamacích, dále také bezproblémovou telefonickou a elektronickou komunikaci se zákazníky.

Česká kvalita

Česká kvalita je program podpory prodeje kvalitních výrobků a poskytování kvalitních služeb podporovaný vládou České republiky. Mezi přijaté značky patří například Czech Made, Ekologicky šetrný výrobek, Program kvality Carrefour. Značka APEK Certifikovaný obchod je do programu zařazena od roku 2003. Na základě osvědčení mají správce značky (APEK) a organizace, které jsou držiteli značky APEK Certifikovaný obchod, právo používat i značku Česká kvalita.

20-ti denní záruka vrácení peněz

Máte obavu, že dané hodinky nevypadají tak, jak je vidíte na fotografiích nebo že se nebudou líbit obdarované osobě? Není problém hodinky do dvaceti dnů po obdržení vrátit. Vrátíme Vám plnou cenu hodinek nebo si případně můžete vybrat jiný model, který Vám zašleme bez poplatků za poštovné.

Záruka na všechny modely 30 měsíců

Mnohé internetové obchody nabízejí zkrácenou záruční dobu, protože fungují pouze jako zprostředkovatelé prodeje a nejsou schopni hodinky měnit nebo záruční dobu ani neuvádějí. Ale vzhledem k tomu, že nákup takových hodinek není levná záležitost, rozhodli jsme se pro Váš pocit bezpečí při nákupu záruku naopak prodloužit na rovných 30 měsíců.

100% garance originálu

Garantujeme 100%-ní originalitu veškerého zboží, které najdete v našem internetovém obchodě. Při jakýchkoliv pochybnostech při obdržení hodinek Vám okamžitě vrátíme plnou cenu hodinek včetně poštovného. Věříme však, že nebudete muset nikdy této služby využít. Hodinky jsou dodávány s původními štítky a v originálních krabičkách, jejíž součástí je i několikajazyčný manuál přímo od výrobce. Každý model musí mít také vyražen emblém Diesel na zadní straně hodinek tak, jak vidíte na našich fotografiích.

obchodní podmínky doprava provozovatel Značkové oblečení
Hodinky Diesel, Bohdan Skovroňský © 2017, Hodinky Guess CZ